Who Moved My Cheese?

Who Moved My Cheese?

ISBN: 0091883768

ISBN 13: 9780091883768

Publication Date: February 07, 2002

Publisher: Vermilion

Pages: 96

Format: Hardcover

Authors: Spencer Johnson, Kenneth H. Blanchard

3.78 of 287,875

Download PDF

Download ePub

این داستان شگفت انگیز در مورد ۲ موش و ۲ آدم کوچولو است که در مارپیچی، به دنبال پنیر خود می گردند. در واقع این چهار شخصیت تداعی کننده ی قسمت های ساده و پیچیده ی درون ما می باشد.

اسپنسر جانسون
اسپنسر جانسون متولد ۱۹۳۸ یک پزشک، نویسنده و سخنران اهل ایالت متحده آمریکا که بیشتر به خاطر کتاب های افسانه ای ژانر کودک شناخته می شود. کتاب انگیزشی «چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟» موفق ترین کتاب او که در لیست پرفروش ترین کتاب های روزنامه نیویورک تایمز جای گرفته است به ۳۷ زبان ترجمه شده و تاکنون بیش از ۲۸ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته است. ادامه …

در این فایل صوتی اسپنسر جانسون به شما خواهد آموخت که چگونه افکار کهنه تان را دور بریزید و باورهایتان را تغییر دهید.

این داستان شگفت انگیز در مورد چهار شخصیت است که در مارپیچی زندگی میکنند و به دنبال پنیر میگردند تا آنها را سیر کند و شادمان سازد.
در واقع پنیر استعاره از هر آنچه در زندگی میخواهید است.گوش دادن به کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد بیش از ۱ ساعت طول نمی کشد ولی نگرشی که در ورای آن نهفته است شاید در تمام طول عمر بر جای بماند و بتوانید از موفقیت و پیشرفت بیشتری در کار و زندگی خود برخوردار شوید.

ازهمین حالا تصمیم بگیرید که آینده ی خود را تغییر دهید و در مسیرجدیدی گام بردارید چون هر ثانیه که زودتر تغییر کنید به نفعتان است.

برای دانلود کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد به سایت رادیو مثبت مراجعه کنید.

0 Share 0 Share 0 Share 0 Share